Σάββατο 22 Ιανουαρίου 2022

Παρά τις ελλείψεις δεν το βάζει κάτω ο ΠΑΣ

Ο ΠΑΣ των πολλών προβλημάτων αύριο Κυριακή στις 19.30 στο γήπεδο Γ. Καραϊσκάκης θα αντιμετωπίσει τον Ολυμπιακό για την 19η αγωνιστική. Χθες έκαναν ατομικό πρόγραμμα ο τερματοφύλακας Σούλης και ο Μορέιρα που έχουν τελικά ίωση της εποχής, αφού ήταν αρνητικά τα τεστ covid-19 που έκαναν. Έτσι συμπεριλήφθηκαν στην αποστολή.

Δευτέρα 17 Ιανουαρίου 2022

Ισοπαλία 1-1 με γκολ από τα αποδυτήρια

Σε ένα μέτριο παιχνίδι ΠΑΣ Γιάννινα και Ατρόμητος μοιράστηκαν τους βαθμούς καθώς η αναμέτρηση έληξε με σκορ 1-1. Το αξιοσημείωτο είναι ότι και τα δύο γκολ μπήκαν με το καλησπέρα στο πρώτο τρίλεπτο. Στο πρώτο λεπτό πήρε προβάδισμα ο Ατρόμητος με γκολ του Κουλούρη και στο τρίτο λεπτό, πριν κοπάσουν οι πανηγυρισμοί ισοφάρισε 1-1 ο ΠΑΣ με κεφαλιά του Περέα μετά από σέντρα του Σάλιακα.